Forum Extreme Zone 2nd Edition  ` Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Metallica

 
Odpowiedz do tematu    Forum Extreme Zone 2nd Edition ` Strona Główna » Metal ` Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Metallica
Autor Wiadomość
Smolny
Autsaider`



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 1259
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: mam te tanie wino?

Post Metallica
Metallica - amerykański zespól rockowy powstały w 1981 Razz roku, uważany za jeden z najwybitniejszych zespołów grających thrash metal w gatunku heavy metal. Najczęściej klasyfikowany jako zespół grający w stylu thrash metal lub speed metal, co należy jednak odnosić do pierwszej fazy twórczości grupy, swój pierwszy album, Kill 'Em All, wydali w roku 1983, od razu zwracając na siebie uwagę publiczności i krytyków. Zespół sprowadził muzykę metalową do korzeni, odzierając ją z naleciałości, jakich ta muzyka nabrała pod wpływem modnych popowych kierunków lat osiemdziesiątych, takich jak rock stadionowy czy big hair metal. Zamiast tego grupa zaprezentowała ascetyczny rock, oparty na brzmieniu elektrycznej gitary i agresywnej sekcji rytmicznej, w oryginalny skład formacji wchodzą: Lars Urlich, James Hetfield oraz Jason Newsted, który w 2001 opuścił zespół


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Smolny dnia Sob 14:18, 21 Paź 2006, w całości zmieniany 5 razy
Śro 14:56, 31 Maj 2006 Zobacz profil autora
Ryan
Heretyk i Antychryst `



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ramelle

Post
Sprawa - popraw tytuł tematu, zapomniałeo jednum "L" w nazwie kapeli. Razz

A co o Metallice powiedzieć można, no co by sie nie chciało legenda, chociaż przez ostatnie latka stroszke nadgnita, szczególnie po faaatalnym St.Anger Confused
Jednak przyszłość zapowiada się dość ciekawie, chłopaki zakończyli współprace z Bob'em Rock'iem i tryumfalnie ogłosili, że nowa płytka ma być bardziej w klimatach starszych albumów, a co najważniejsze wrócą solówki!
Więc osobiście daję jeszcze Metallice szansę na oczyszczenie swojego imienia.

Na koniec nawiązując do wczesnej Metalliki...
\m/ Ride The Lighting RZĄDZI! \m/


Post został pochwalony 0 razy
Śro 15:08, 31 Maj 2006 Zobacz profil autora
Smolny
Autsaider`



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 1259
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: mam te tanie wino?

Post
Ostatnio slucham se radio byla to chyba środa wiec slucham i skacze po kanalach
noi zostawiam na zetce<Sad> a tam nagle piosenka Nothingh else mathers
Very Happy Very Happy ku mej uciesze slucham, no i konczy sie piosenka, a koles Shocked
"metallica, moze nie wszyscy znaja to taki niszowy zespoł" <nosz kurwa Evil or Very Mad>


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Smolny dnia Pon 17:59, 01 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:09, 16 Lip 2006 Zobacz profil autora
Bjornolf
Down?



Dołączył: 13 Cze 2006
Posty: 741
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Valhalla

Post
wyczytałem z "teraz rock", iż zapowiadany jest nowy album nagrany przez w/w zespół na początek 2007r... St.Angel podobno miało być oderwaniem od ich stylu co im oczywiście na dobre nie wyszło więc zapowiadają powrót do starych dobrych rytmów :d


Post został pochwalony 0 razy
Pon 6:43, 17 Lip 2006 Zobacz profil autora
Ryan
Heretyk i Antychryst `



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ramelle

Post
Bheh, nie żebym chciał być szczególnie wredny, ale każda kapelazapowaida nową płytę jako najlepszą, przełomową, najcięższą i najwspanialszą w karierze =P.

Słyszałeś kiedyś, żeby muzyk powiedział "No, spodziewam się, że nasznowy album będzienieco gorszy od kilku poprzednich, prawdopodobnie nie zadowoli fanów" ???

Ale prawdę mowiąc gorąco liczę na Metallicę,bo jeśli zjebią i ten album, to ostatecznie stracęw nich wiarę =P

Zmiana producenta i zapowiedzi "powrotu do korzeni" rokują calkiem nieźle.


Post został pochwalony 0 razy
Pon 9:06, 17 Lip 2006 Zobacz profil autora
Smolny
Autsaider`



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 1259
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: mam te tanie wino?

Post
Ostatnio pobralem se St. Anger jako iz slucham od niedawna,
wiem Ryan nie polecalees Sad Sad
rzeczywisie potwierdzam syf obrzydliwy... Sad


Post został pochwalony 0 razy
Pon 10:49, 17 Lip 2006 Zobacz profil autora
Ryan
Heretyk i Antychryst `



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ramelle

Post
Do offtopa z "rok 2006 dla metalu"

Dla mnie "Garage inc", zawsze byładobrą płytą, ludzie mowoą, ąże to samecovery,a że to komercha, blah,blah,blah, mam to w dupie, mi siępodoba i już =].

Moje typy-
CD1
Arrow Mercyful Fate - Medley kawałków Mercyful Fate z ich debiutanckiej płyty "Melissa". Metallica bardzoładnie sobie w nim poradziła, chociaż Hatfield nie dorównuje wokalnie Kingowi Diamondowi. Całe szczeście, że nie próbował naśladować Kinga, bopołozyłby cały kawałek.
Arrow Whiskey In The Jar - Troszkętopopowate wyszło, ale jest okej ^^
Arrow Sabbra Cadabra - Sabbaci moi ukochani ^^.Nic nadzwwyczajnego w tym kawałku Metallica niepokazała, ale...Sabbaci moi kochani ^^.
CD2
Arrow Wszystkie Covery Motorhead
Arrow Am I Evil - od Diamond Head. Bardzo fajnie to zagrali, wogólebardzo lubię ten kawałek, za te cięzkie powolne wejście i przejście do kawałka właściwego =].
Arrow Blitzkrieg - Szukałemkiedyśkapeli odktórej jest ten kawałek, niestety nigdy nie znalazłem=/. Poza tym kapel nazywających się"Blitzkrieg"jest od groma =/. Kawałek świetny.
Arrow Breadfan - kawałek "Budgie" - Good One Very Happy. Polecam kapelę wszystkim miłośnikom Dobrego starego Hard Rocka z lekkim Bluesowym zabarwieniem =]
Arrow SO WHAT -nieśmiertelny kawałek autorstwa Anti-Nowhere League,muszę kiedys dorwacjakąś ich twórczość=]


Post został pochwalony 0 razy
Czw 20:47, 03 Sie 2006 Zobacz profil autora
Lesny
HipoKretes ; )



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1128
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Rübenick

Post
Sabbra Cadabra - ten kawałek podoba mi się bardziej w wykonaniu Metallici niż orginał Black Sabbath Very Happy Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Czw 21:10, 03 Sie 2006 Zobacz profil autora
Ryan
Heretyk i Antychryst `



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ramelle

Post
Lesny napisał:
Sabbra Cadabra - ten kawałek podoba mi się bardziej w wykonaniu Metallici niż orginał Black Sabbath Very Happy Very Happy



APAGE! Przepadnij Pomiocie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Post został pochwalony 0 razy
Czw 21:52, 03 Sie 2006 Zobacz profil autora
Lesny
HipoKretes ; )



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1128
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Rübenick

Post
Sie chłopak zirytował Very Happy Laughing Ja tam wolę : "Herezja!! Na stos!!" Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Czw 22:02, 03 Sie 2006 Zobacz profil autora
Gwynbleidd
"Imperator"



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 353
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Litwini wracają?

Post
Nie wiem dlaczego tak najezdzacie na St. Anger. Imo plyta gorsza niez pierwsze, ale o niebo lepsza od Load i Reload. Jest calkiem znosna, da sie posluchac.


Post został pochwalony 0 razy
Śro 11:11, 16 Sie 2006 Zobacz profil autora
Lesny
HipoKretes ; )



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1128
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Rübenick

Post
Nie przepadam za St. Anger, chociaż niektóre kawałki są całkiem znośne Wink


Post został pochwalony 0 razy
Śro 11:18, 16 Sie 2006 Zobacz profil autora
Smolny
Autsaider`



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 1259
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: mam te tanie wino?

Post
Gwynbleidd napisał:
ale o niebo lepsza od Load i Reload

Nie zgodze sie... RazzEvil or Very Mad te płyty według mnie sa najlepsze + Garage Inc. Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Śro 11:21, 16 Sie 2006 Zobacz profil autora
Ryan
Heretyk i Antychryst `



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ramelle

Post
Nie no Smolny nie rób jaj, sugerujesz, że taki Load, albo Reload jest lepszy od RtL, K'eA, MoP, ....aJfA, albo Black Album?
No przepraszam bardzo, ale kiepski kawał =P


Post został pochwalony 0 razy
Śro 15:18, 16 Sie 2006 Zobacz profil autora
Smolny
Autsaider`



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 1259
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: mam te tanie wino?

Post
Nic nie sugeruje, drobne nieporozumienie moze nie najlepsze ale na pewno nie śmierdzą tak jak St.Anger Razz Dla mnie Load i ReLoad sa całkiem dobre Cool Podoba mi sie z nich pare piosenek
ale i tak Master najlepszy Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Smolny dnia Pon 19:59, 15 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:40, 16 Sie 2006 Zobacz profil autora
Lesny
HipoKretes ; )



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 1128
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Rübenick

Post
Jak dla mnie też lepsze od St. Anger, ale nie lepsze od pierwszych trzech płytek Very Happy


Post został pochwalony 0 razy
Śro 15:51, 16 Sie 2006 Zobacz profil autora
IRO
Gość







Post
Na pierwszych płytach Metallica się "wychowywałem" Smile

Aż łezka kręci się w oku.....to co robią teraz średnio mi wpada w ucho


PZDR
Śro 19:30, 16 Sie 2006
Ryan
Heretyk i Antychryst `



Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 839
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Ramelle

Post
Wczoraj wieczorem na Austriackiej Mtv trafiłem na Koncert Metallicy z tego roku na ROCKamRING.
I zaczynam się coraz bardziej martwić o wygląd zapowiadanego na 2007rok longplaya.
Chłopaki bezceremonialnie zjebali "Creeping Death" i "Battery", po czym dali średniawy "Master Of Puppets", by zakończyć całkiem znośnie wykonanym "Fade to Black", co jednak nie ratowało ogólnego wrażenia. Widziałem tylko te ostatnie numery, ale podziewam się, że reszta koncertu wyglądała podobnie.
Szkoda, naprawdę szkoda, grali jakoś tak bez polotu i duszy T.T


Post został pochwalony 0 razy
Nie 20:27, 24 Wrz 2006 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Extreme Zone 2nd Edition ` Strona Główna » Metal ` Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin